Představujeme MadeinBolkaShop.cz
20. listopad 2019

Představujeme MadeinBolkaShop.cz

Technology Florbal Mladá Boleslav je zase o něco blíž svým fanouškům. Spustil pro ně e-shop s oblíbenou kolekcí Made in Bolka na nové adrese www.MadeinBolkaShop.cz.

Poté, co Mladá Boleslav v létě představila novou podobu klubového webu, nyní ve spolupráci s eos media uvádí do internetového světa i e-shop. Funguje na samostatné doméně www.MadeinBolkaShop.cz, ale fanoušci se na něj samozřejmě rychle a intuitivně dostanou i z klubového webu www.florbalmb.cz.

“Dosavadní e-shop již neodpovídal současným trendům. Cítili jsme, že našim zákazníkům musíme nabídnout lepší řešení, navíc náš klub i naši hráči mají fanoušky napřič celou republikou,” říká obchodní manažer Technology Florbal Mladá Boleslav Petr Novotný. 

MadeinBolkaShop.cz v první fázi nabízí fanouškovskou kolekci Made in Bolka. Nabídka se výhledově rozšíří také o sortiment partnerských značek Salming a Mizuno. 

Navštivte MadeinBolkaShop.cz a nasajte atmosféru nového e-shopu.