21 gólů za víkend. Junioři deklasovali i Bulldogs Brno
9. prosince 2019

V sobotu 8:2 nad Sokol Brno I EMKOCase Bullivers, v neděli 13:3 nad Bulldogs Brno. Juniorský tým Technology Florbal Mladá Boleslav si výsledkově hladce poradil o víkendu s brněnskými soupeři a získal šest bodů, které jej posunuly na šesté místo KB ligy.

Na pěti (3+2) ze třinácti gólů se podílel Sebastián Šlechta (na snímku). Vynikl i hattrick Daniela Martínka v rozmezí sedmi minut druhé třetiny.

“Proti Bulldogs jsme podali kvalitnější výkon než proti Gullivers. Kdyby oba týmy proměnily polovinu svých šancí, mohlo být skóre dost divoké. Věděli jsme, že soupeř bude nebezpečný především z protiútoků, což se potvrdilo. Musíme zapracovat na kvalitě našeho zakončení," řekl trenér boleslavských juniorů Martin Šácha.

I příští víkend hraje boleslavský tým doma. V sobotu od 16.00 hodin nastoupí v Městské sportovní hale proti Liberci. Poté od 19.00 hodin následuje superligové utkání Boleslavi proti Tatranu Střešovice.