Junioři doma porazili Liberec
16. prosince 2019

Junioři Technology Florbal Mladá Boleslav mají za sebou sérii pěti domácích zápasů, z nichž čtyři vyhráli. Naposledy v sobotu porazili FBC Liberec 11:6 po zlepšeném výkonu ve druhé polovině utkání.

Boleslavský tým prohrával 1:4, ale po polovině druhé třetiny nastřílel čtyři góly v rozmezí 110 vteřin. Liberec se v poslední dvacetiminutovce ještě jednou dostal do vedení (6:5), ale i tak domácí junioři zvládli dojít ke třem bodům. Nakonec vyhráli 11:6. Hattricky nastříleli Štěpán Švejda (na snímku) a Sebastián Šlechta.

“První polovina zápasu byla z naší strany špatná, nefungovali jsme v základních dovednostech a soupeř toho využil. Ve druhé třetině nám pomohly rychle vstřelené góly a od té doby jsme měli utkání pod kontrolou," řekl boleslavský trenér Martin Šácha.

Díky čtyřem výhrám v uplynulých pěti domácích zápasech se Boleslav v tabulce KB ligy posunula na páté místo. Před Vánocemi ještě tým nastoupí o víkendu 21. a 22. prosince na Spartě a na Chodově.