Boleslav - Vítkovice 5:8, prohra na startu sezony
26. září 2020

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav ve svém prvním utkání v Livesport Superlize 2020/2021 nebodoval. V hitu 4. kola prohrál s 1.SC TEMPISH Vítkovice 5:8.

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:8 (2:3, 1:2, 2:3)

Branky a nahrávky: 1. Bína (Curney), 10. Suchánek, 37. Komárek, 55. Tokoš (Krzyžanek), 60. Curney (Natov) - 6. Gattnar (Šindler), 8. Hájek (Sidunov), 13. Gattnar (Hájek), 33. Sidunov (Hájek), 33. Šebesta (Delong), 45. Delong (Šindler), 50. Gattnar (Delong), 56. Hubálek (Bräuer). Rozhodčí: Drápal, Pospíšil. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. Diváků: 185.

Mladá Boleslav: Bauer - Krzyžanek, Gruber, Řehoř, Suchánek, Tichý, Zakonov - Bína, Curney, Natov - Tokoš, Tomašík, Šebek - Tom. Chroust, Komárek, Tad. Chroust.

Protože první tři zápasy Mladé Boleslavi se odkládaly kvůli koronavirovým problémům, Předvýběr.CZ vstoupil do Livesport Superligy až čtvrtým kolem, a hned šlágrem proti Vítkovicím.

Přesto potřebovala Bolka na svůj první gól nové superligové sezony jen 21 vteřin, než se prosadil Bína. Vítkovice díky Gattnarovi a Hájkovi celkem rychle otočily na 2:1, vzápětí srovnal boleslavský Suchánek, ale poté už byli domácí pozadu.

Gattnar ve vítkovické přesilovce přidal svůj druhý gól (3:2) a jako důležitá se ukázala hra 4 na 4 v polovině druhé třetiny, kdy udeřili Sidunov (4:2) a Šebesta (5:2).

Boleslavi chyběla přímočarost a trochu víc herní pohody, přesto ve 37. minutě dokázal snížit Komárek na 3:5 z pohledu domácích.  Ti nesložili zbraně a do třetí třetiny nastoupili hodně aktivně, jenže branky Delonga (6:3) a Gattnara (7:3), který zkompletoval hattrick, zápas v podstatě rozsekly. Hosté si odvezli tři body za výhru 8:5.