Poprvé k soupeři: v sobotu do Otrokovic
22. září 2022

Poprvé k soupeři: v sobotu do Otrokovic

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav čeká v Livesport Superlize 2022/2023 první cesta k soupeři a hned jedna z těch vzdálenějších. Úřadující mistři v sobotu 24. září od 18.00 hodin nastoupí na hřišti PSG Panthers Otrokovice.

Bolka vstoupila do superligové sezony domácím trojbojem: zvládla oba speciální zápasy pro školáky proti Black Angels (6:4) a České Lípě (10:6), mezi nimi těsně prohrála superfinálovou reprízu s Tatranem Střešovice (3:4).

Teď tým Petra Novotného prvně v aktuální ligové sezoně nasedne do autobusu a vyrazí k soupeři, konkrétně do Otrokovic. Patnhers mají z úvodních tří kol za domácí porážku 6:7 v prodloužení s Ostravou. O gól prohráli s Bohemians (7:8) i na Vinohradech (6:7). 

„Bude to první zápas, který budeme hrát o víkendu, jak jsme běžně v sezoně zvyklí. Nesmíme nic podcenit, nesmíme podcenit žádného soupeře. Musíme konečně předvést naši hru. Věřím, že to zvládneme a těším se,“ řekl kapitán Bolky Jan Natov.

„Aktuálně neřešíme, jestli hrajeme doma, nebo venku. Myslím, že to v našich výkonech nehraje roli. Především potřebujeme na hřišti dělat správná rozhodnutí,“ řekl hlavní trenér Bolky Petr Novotný. 

4. kolo Livesport Superligy 

PSG Panthers Otrokovice - Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav
Hraje se v sobotu 24. září od 18.00 hodin v SH Štěrkoviště Otrokovice. 
Videopřenos: TVcom.cz 
Textový on-line přenos: ceskyflorbal.cz
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček