Ostrava - Boleslav 2:3 v prodl., rozhodl Sládek
20. ledna 2023

Ostrava - Boleslav 2:3 v prodl., rozhodl Sládek

Z prvního superligového utkání v novém kalendářním roce zapisuje Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav dva body. Na hřišti FBC ČPP Bystroň Group Ostrava zvítězil 3:2 v prodloužení. Už v sobotu nastoupí mladoboleslavský tým doma proti pražskému Chodovu, začíná se v 19.00 hodin.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav 2:3 v prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 34. Barabáš (Pešek), 48. Bräuer (Kuczera) - 16. Sládek (Šebek), 27. Gruber (Sládek), 62. Sládek (Tomašík). Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka. Vyloučení: 2:3. Využití: 2:1. Diváků: 115. 

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav: Týc - Zakonov, Suchánek, Punčochář, Gruber, Seibert, Pužman - Tokoš, Tomašík, Natov - Sládek, Gašparík, Šebek - Bína, Beneš, Korych - Hemerka, Pěnička.

Utkání v Ostravě se nehrálo v původním termínu kvůli boleslavské účasti na Poháru mistrů ve Finsku.

Ve čtvrteční dohrávce zažil boleslavskou premiéru slovenský reprezentant Gašparík a od první minuty nastoupil v zadních řadách i junior Pužman. 

Pod všemi třemi boleslavskými trefami měl svůj podpis Sládek, který nastoupil na hřišti mateřského klubu poprvé od letního přestupu z FBC a dva góly sám dal, na jeden přihrál. 

Juniorský reprezentant Týc inkasoval pouze v oslabeních.

Kromě soupeře potrápil Bolku i návrat domů kvůli uvízlému autobusu. Než byl připraven na odjezd, hráči přečkali čas v šatně ČPP Arény, za což patří poděkování tamním správcům haly. Tým úspěšně dorazil do Mladé Boleslavi přibližně v 6.30 hodin. 

V sobotu 21. ledna hraje Boleslav doma, v Městské sportovní hale nastoupí od 19.00 hodin proti FAT PIPE Florbal Chodov.