Boleslav - Karlovy Vary 17:4, klidná výhra, brzy rozhodnuto
26. ledna 2023

Jeden z nejklidnějších zápasů v probíhající sezoně Livesport Superligy má za sebou Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. V 21. kole zvítězil v domácím prostředí nad nováčkem soutěže FB Hurrican Karlovy Vary 17:4, když už po úvodní třetině vedl 7:0.

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav - FB Hurrican Karlovy Vary 17:4 (7:0, 4:1, 6:3)

Branky a nahrávky: 3. Beneš (Bína), 5. Sládek (Šebek), 6. Bína (Beneš), 6. Natov (Gašparík), 9. Suchánek (Gašparík), 13. Sládek (Krebner), 15. Natov (Tomašík), 21. Natov (Sládek), 37. Suchánek (Hemerka), 39. Beneš (Tomašík), 40. Natov (Tomašík), 43. Zoufalý (Pěnička), 50. Pěnička (Beneš), 56. Gruber (Chroust), 58. Gruber (Chroust), 59. Seibert (Bína), 60. Chroust (Krebner) - 33. Navrátil (Klápa), 56. Velc (Lang), 56. Lebeda (Zavadil), 60. Lebeda (Zavadil). Rozhodčí: Kropáček, Novák. Vyloučení: 2:2. Využití: 2:0. Diváků: 135.

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav: Týc - Zakonov, Suchánek, Punčochář, Gruber, Hemerka, Seibert - Gašparík, Tomašík, Natov - Sládek, Krebner, Šebek - Bína, Beneš, Pěnička - Korych, Zoufalý, Chroust.

Dřív než přijdou chvíle pravdy v závěru základní části a Mladá Boleslav zabojuje o co nejvýhodnější umístění před play-off proti přímým konkurentům ze Sparty, Bohemians nebo Vítkovic, nastoupil úřadující mistr proti nováčkovi soutěže, který se ve své úvodní sezoně v Livesport Superlize trápí.

Karlovy Vary vyhrály doposud jen v prvním kole a na této bilanci se nic nezměnilo ani během čtvrtečního večera v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi.

Domácí měli utkání plně pod kontrolou, před polovinou úvodní třetiny už vedli 5:0 a skóre průběžně navyšovali i dál. Natov zkraje druhé třetiny zkompletoval hattrick a v závěru druhé dvacetiminutovky přidával už svůj čtvrtý gól - to Boleslav vedla 11:1. Finální skóre nakonec zní 17:4.

Lednový program zakončí Bolka utkáním v hlavním městě, v neděli 29. ledna nastoupí v UNYP ARENĚ od 19.00 hodin proti Spartě.