Junioři převzali bronzové medaile
15. května 2024

Junioři převzali bronzové medaile

Juniorský tým Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav obsadil v nedávno skončené sezoně 2023/2024 třetí místo v celostátní juniorské soutěži. Hráči a členové realizačního týmu slavnostně převzali bronzové medaile v prostorách mladoboleslavského magistrátu z rukou primátora města Jiřího Boušky a člena výkonného výboru Českého florbalu a generálního manažera boleslavského klubu Tomáše Pacáka.

„Gratuluji vám k medailovému úspěchu a děkuji vám vynikající reprezentaci našeho města. S většinou z vás se tu vidíme opět po roce, protože jste navázali na loňské stříbro v dorostenecké lize. Řada z vás už také nastoupila v Livesport Superlize a podílela se na postupu mužského týmu do Superfinále. Přeji vám, aby vás sport nadále bavil a přinášel vám zážitky a emoce,“ řekl primátor města Jiří Bouška během ceremoniálu v obřadní síni mladoboleslavského magistrátu. 

Na bronzu juniorů Mladé Boleslavi v sezoně 2023/2024 se podíleli hráči Ondřej Duben, Jakub Šourek, Filip Bergman, Jáchym Eliáš, Martin Feigl, Jakub Vařecha, Matěj Miclík, Jan Venera, Dominik Suchan, Jiří Miler, Václav Klepal, Aleš Chmelař, Martin Hlušička, Štěpán Hendrych, Tomáš Volovik, Jan Michalec, Vojtěch Diepold, Petr Špaček, Jonáš Kudrna, Patrik Šebek, Daniel Havelka, Ondřej Honc, Tomáš Týc, Matěj Veselý a Karel Schamberger. 

Realizační tým tvořili trenéři Tomáš Feigl a Martin Šácha, kondiční trenér Radek Gwuźdź, trenér brankářů Petr Šotola a fyzioterapeut Matěj Šerý.