září 2023

Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 1. kolo
Sobota 30. září 2023, 9:00, SH ZŠ Campanus
SK Dvojka Praha - zelení
1:18
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
SK Dvojka Praha - zelení
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 1. kolo
Sobota 30. září 2023, 10:20, SH ZŠ Campanus
FBC Kutná Hora - bílí
4:1
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
FBC Kutná Hora - bílí
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 1. kolo
Sobota 30. září 2023, 12:20, SH ZŠ Campanus
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
5:17
LEV LYSÁ
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
LEV LYSÁ
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 1. kolo
Sobota 30. září 2023, 13:40, SH ZŠ Campanus
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
8:3
Wizards DDM SO Praha 10 grey
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Wizards DDM SO Praha 10 grey

říjen 2023

Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 2. kolo
Neděle 15. října 2023, 9:00, ZŠ Čáslav
FBC Kutná Hora - bílí
2:4
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
FBC Kutná Hora - bílí
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 2. kolo
Neděle 15. října 2023, 10:20, ZŠ Čáslav
Viking TJ Kobylisy B
4:8
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Viking TJ Kobylisy B
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 2. kolo
Neděle 15. října 2023, 12:20, ZŠ Čáslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
6:4
Wizards DDM SO Praha 10 grey
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Wizards DDM SO Praha 10 grey
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 2. kolo
Neděle 15. října 2023, 13:40, ZŠ Čáslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
10:2
SK Dvojka Praha - zelení
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
SK Dvojka Praha - zelení

listopad 2023

Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 3. kolo
Sobota 4. listopadu 2023, 9:40, ZŠ Juventa Milovice
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
4:7
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 3. kolo
Sobota 4. listopadu 2023, 11:40, ZŠ Juventa Milovice
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
6:6
FBC Pitbulls Kolín - zlatí
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
FBC Pitbulls Kolín - zlatí
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 3. kolo
Sobota 4. listopadu 2023, 13:40, ZŠ Juventa Milovice
Florbalová akademie MB D
2:7
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Florbalová akademie MB D
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 3. kolo
Sobota 4. listopadu 2023, 15:00, ZŠ Juventa Milovice
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
6:6
Florbalová akademie MB C
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Florbalová akademie MB C
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 4. kolo
Neděle 19. listopadu 2023, 9:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
3:8
Florbalová akademie MB C
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Florbalová akademie MB C
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 4. kolo
Neděle 19. listopadu 2023, 11:00, Nová MSH Mladá Boleslav
FBC Pitbulls Kolín - zlatí
1:12
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
FBC Pitbulls Kolín - zlatí
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 4. kolo
Neděle 19. listopadu 2023, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
0:9
DDM Horní Počernice Orka
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
DDM Horní Počernice Orka
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 4. kolo
Neděle 19. listopadu 2023, 15:00, Nová MSH Mladá Boleslav
FBC Kutná Hora - bílí
4:4
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
FBC Kutná Hora - bílí
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue

prosinec 2023

Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 5. kolo
Neděle 3. prosince 2023, 9:00, ZŠ Stará Boleslav
LEV LYSÁ
6:4
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
LEV LYSÁ
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 5. kolo
Neděle 3. prosince 2023, 10:20, ZŠ Stará Boleslav
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
3:27
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 5. kolo
Neděle 3. prosince 2023, 12:20, ZŠ Stará Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
7:3
FBC Pitbulls Kolín - zlatí
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
FBC Pitbulls Kolín - zlatí
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 5. kolo
Neděle 3. prosince 2023, 13:40, ZŠ Stará Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
3:4
TJ Sokol Petrovice I.
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
TJ Sokol Petrovice I.

leden 2024

Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 6. kolo
Sobota 13. ledna 2024, 9:40, SH TJ Kobylisy
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
4:5
FBC Pitbulls Kolín - zlatí
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
FBC Pitbulls Kolín - zlatí
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 6. kolo
Sobota 13. ledna 2024, 11:00, SH TJ Kobylisy
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
9:0
Viking TJ Kobylisy B
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Viking TJ Kobylisy B
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 6. kolo
Sobota 13. ledna 2024, 12:20, SH TJ Kobylisy
TJ Sokol Petrovice I.
6:9
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
TJ Sokol Petrovice I.
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 6. kolo
Sobota 13. ledna 2024, 14:20, SH TJ Kobylisy
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
5:4
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 7. kolo
Neděle 28. ledna 2024, 9:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
5:7
TJ Sokol Petrovice I.
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
TJ Sokol Petrovice I.
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 7. kolo
Neděle 28. ledna 2024, 11:00, Nová MSH Mladá Boleslav
FBC Kutná Hora - bílí
7:4
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
FBC Kutná Hora - bílí
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 7. kolo
Neděle 28. ledna 2024, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
1:3
DDM Horní Počernice Orka
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
DDM Horní Počernice Orka
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 7. kolo
Neděle 28. ledna 2024, 15:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Wizards DDM SO Praha 10 grey
3:6
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Wizards DDM SO Praha 10 grey
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue

březen 2024

Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 8. kolo
Sobota 2. března 2024, 9:40, SH U Učiliště Čelákovice
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
4:4
FBC Pitbulls Kolín - zlatí
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
FBC Pitbulls Kolín - zlatí
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 8. kolo
Sobota 2. března 2024, 11:00, SH U Učiliště Čelákovice
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
3:7
DDM Horní Počernice Orka
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
DDM Horní Počernice Orka
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 8. kolo
Sobota 2. března 2024, 12:20, SH U Učiliště Čelákovice
TJ Sokol Petrovice I.
4:6
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
TJ Sokol Petrovice I.
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 8. kolo
Sobota 2. března 2024, 14:20, SH U Učiliště Čelákovice
Floorball Club FALCON blue
7:2
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Floorball Club FALCON blue
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 9. kolo
Neděle 24. března 2024, 9:40, SH U Učiliště Čelákovice
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
7:6
SK Dvojka Praha - zelení
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
SK Dvojka Praha - zelení
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 9. kolo
Neděle 24. března 2024, 11:00, SH U Učiliště Čelákovice
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
8:5
DDM Horní Počernice Orka
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
DDM Horní Počernice Orka
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 9. kolo
Neděle 24. března 2024, 12:20, SH U Učiliště Čelákovice
FBC Pitbulls Kolín - zlatí
1:5
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
FBC Pitbulls Kolín - zlatí
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3 (Blue), 9. kolo
Neděle 24. března 2024, 14:20, SH U Učiliště Čelákovice
Florbalová akademie MB C
3:6
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue
Florbalová akademie MB C
Předvýběr.CZ Florbal MB Blue