21.10.
pondělí
1. SC TEMPISH Vítkovice
Superliga florbalu , 7. kolo
21.10.2019 17:00 | MSH Mladá Boleslav
6:3
26.10.
sobota
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Superliga florbalu , 8. kolo
26.10.2019 19:00 | SH Česká Lípa
26.10.
sobota
1. SC TEMPISH Vítkovice
CE soutěž juniorů, 3. kolo
26.10.2019 17:00 | SH SOŠ Dopravní Ostrava
27.10.
neděle
Sokoli Pardubice
CE soutěž juniorů, 4. kolo
27.10.2019 14:00 | SH Dašická Pardubice
26.10.
sobota
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
26.10.2019 09:50 | SH VŠE
SK Florbal Benešov B
Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
26.10.2019 13:10 | SH VŠE
27.10.
neděle
Tatran OC Šestka Střešovice
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
27.10.2019 | X3M Arena Barrandov
BLACK ANGELS A YONEX
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
27.10.2019 | X3M Arena Barrandov
Kanonýři Kladno modří
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
27.10.2019 09:50 | X3M Arena Barrandov
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
27.10.2019 11:30 | X3M Arena Barrandov
27.10.
neděle
SK Dvojka Praha
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
27.10.2019 | Nová MSH Mladá Boleslav
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
27.10.2019 | Nová MSH Mladá Boleslav
SK Dvojka Praha
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
27.10.2019 | Nová MSH Mladá Boleslav
SK Dvojka Praha
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
27.10.2019 11:30 | Nová MSH Mladá Boleslav
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
27.10.2019 13:10 | Nová MSH Mladá Boleslav
26.10.
sobota
ACEMA Sparta Praha RED
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
26.10.2019 09:00 | SH Kutná hora Klimeška
Wizards DDM Praha 10 gold
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
26.10.2019 11:40 | SH Kutná hora Klimeška
26.10.
sobota
OLYMP FLORBAL Perseus
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
26.10.2019 11:00 | X3M Arena Barrandov
TJ Sokol Královské Vinohrady
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
26.10.2019 12:20 | X3M Arena Barrandov
26.10.
sobota
Ivanti Tigers Jižní Město
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
26.10.2019 10:20 | SH Kutná hora Klimeška
FAT PIPE Traverza Mukařov black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
26.10.2019 11:40 | SH Kutná hora Klimeška
26.10.
sobota
ACEMA Sparta Praha YELLOW
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
26.10.2019 09:00 | X3M Arena Barrandov
FC Bučis Team Black
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
26.10.2019 10:20 | X3M Arena Barrandov
26.10.
sobota
FBC Kutná Hora - Orlové
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
26.10.2019 09:40 | SH Kutná hora Klimeška
Florbalová akademie MB "A"
Liga elévů 3+1 - skupina 3B, 3. kolo
26.10.2019 12:20 | SH Kutná hora Klimeška