24.9.
sobota
Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.
Přebor mladších žáků - skupina 3 (White), 1. kolo
24.9.2022 10:20 | SH U Učiliště Čelákovice
Floorball Club FALCON blue
Přebor mladších žáků - skupina 3 (White), 1. kolo
24.9.2022 11:40 | SH U Učiliště Čelákovice
T.J. Sokol Šestajovice
Přebor mladších žáků - skupina 3 (White), 1. kolo
24.9.2022 13:00 | SH U Učiliště Čelákovice
Sokol Benátky n/J
Přebor mladších žáků - skupina 3 (White), 1. kolo
24.9.2022 14:20 | SH U Učiliště Čelákovice
25.9.
neděle
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga mladších žáků - skupina 3 (Black), 1. kolo
25.9.2022 09:00 | Centrum Třešňovka Zbraslav
TJ Sokol Královské Vinohrady ž
Liga mladších žáků - skupina 3 (Black), 1. kolo
25.9.2022 11:00 | Centrum Třešňovka Zbraslav
OLYMP FLORBAL Zeus
Liga mladších žáků - skupina 3 (Black), 1. kolo
25.9.2022 13:00 | Centrum Třešňovka Zbraslav
SK Florbal Benešov žlutí
Liga mladších žáků - skupina 3 (Black), 1. kolo
25.9.2022 15:00 | Centrum Třešňovka Zbraslav
25.9.
neděle
FAT PIPE Traverza Chodov
Liga mladších žáků - skupina 3 (Green), 1. kolo
25.9.2022 09:00 | Jedenáctka VS
Kralupy Wolves
Liga mladších žáků - skupina 3 (Green), 1. kolo
25.9.2022 11:00 | Jedenáctka VS
Orka Čelákovice
Liga mladších žáků - skupina 3 (Green), 1. kolo
25.9.2022 13:00 | Jedenáctka VS
FBC Kutná Hora - černí
Liga mladších žáků - skupina 3 (Green), 1. kolo
25.9.2022 15:00 | Jedenáctka VS
25.9.
neděle
FBC Kutná Hora - černí
1. liga dorostenců, 5. kolo
25.9.2022 11:30 | SH Kutná Hora Klimeška
FbC Hradec Králové
1. liga dorostenců, 5. kolo
25.9.2022 14:30 | SH Kutná Hora Klimeška
25.9.
neděle
BLACK ANGELS C
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
25.9.2022 13:40 | Exe Sport Arena
BLACK ANGELS C
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
25.9.2022 16:00 | Exe Sport Arena
Florbalová akademie MB
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
25.9.2022 17:10 | Exe Sport Arena
FAT PIPE Traverza
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
25.9.2022 18:20 | Exe Sport Arena
24.9.
sobota
SOKOLI Pardubice
CE soutěž juniorů, 5. kolo
24.9.2022 18:30 | Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
25.9.
neděle
FbC Hradec Králové
CE soutěž juniorů, 6. kolo
25.9.2022 17:00 | Nová MSH Mladá Boleslav
20.9.
úterý
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Livesport Superliga, 3. kolo
20.9.2022 10:00 | MSH Mladá Boleslav
10:6
24.9.
sobota
PSG PANTHERS OTROKOVICE
Livesport Superliga, 4. kolo
24.9.2022 18:00 | SH Štěrkoviště Otrokovice