21.1.
úterý
FbŠ Bohemians
Pohár Českého florbalu, finále
21.1.2020 20:00 | HMS Karlovy Vary
6:5
25.1.
sobota
BLACK ANGELS
CE soutěž juniorů, 17. kolo
25.1.2020 17:45 | Nová MSH Mladá Boleslav
26.1.
neděle
Florbal Ústí
CE soutěž juniorů, 18. kolo
26.1.2020 17:00 | Nová MSH Mladá Boleslav
25.1.
sobota
FbC Hradec Králové
1. liga dorostenců - skupina B, 8. kolo
25.1.2020 10:00 | SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
25.1.
sobota
FBC Česká Lípa
1. liga dorostenců - skupina B, 8. kolo
25.1.2020 13:00 | SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
25.1.
sobota
Start98 Praha-Kunratice Black
Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
25.1.2020 08:45 | SH ZŠ Kunratice
ACEMA Sparta Praha RED
Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
25.1.2020 10:25 | SH ZŠ Kunratice
25.1.
sobota
DDM Horní Počernice ORKA
Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
25.1.2020 09:50 | Nová MSH Mladá Boleslav
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
25.1.2020 13:10 | Nová MSH Mladá Boleslav
26.1.
neděle
F.C. Vorms Praha
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
26.1.2020 09:00 | SH ZŠ Kunratice
Wizards DDM Praha 10 black
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
26.1.2020 11:40 | SH ZŠ Kunratice
26.1.
neděle
OLYMP FLORBAL Poseidon
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
26.1.2020 09:40 | X3M Arena Barrandov
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
26.1.2020 11:00 | X3M Arena Barrandov
25.1.
sobota
OpenCamps Tatran Střešovice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 7. kolo
25.1.2020 11:30 | BB ARENA Letňany - hřiště 3
25.1.
sobota
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 7. kolo
25.1.2020 09:00 | X3M Arena Barrandov
ACEMA Sparta Praha YELLOW
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 7. kolo
25.1.2020 11:00 | X3M Arena Barrandov
25.1.
sobota
OpenCamps Tatran Střešovice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 7. kolo
25.1.2020 09:30 | BB ARENA Letňany - hřiště 3
Technology Florbal MB Black
Liga přípravek 3+1 - skupina 3B, 7. kolo
25.1.2020 10:30 | BB ARENA Letňany - hřiště 3