Co znamená Made in Bolka?

"Vyrobeno v Boleslavi" má ve světě punc kvality. Tuto kvalitu chce Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav držet i ve florbalu, a to ve všech ohledech - v kvalitě superligového týmu, v kvalitě rozvoje mládeže, ale i směrem ke svým fanouškům. Jsme rádi, že vás máme, že nás podporujete a že nám pomáháte šířit slávu Boleslavi ve světě.

Proč Made in Bolka?

Mladá Boleslav má florbal ráda. Místní florbalová komunita je jednou z největších v zemi. Hrdě se ke svému městu hlásíme a strháváme k tomu také fanoušky. 

Made in Bolka je dlouhodobý postoj, kterým popisujeme naše zakořenění ve městě, ve kterém žijeme a žijeme v něm rádi. Týká se to nejen rozených Boleslaváků, ale také hráčů, kteří k nám přišli odjinud.  

Občas nám předhazují, že si do Boleslavi vodíme přespolní hráče. Méně je už vidět to, že si ti hráči k našemu městu získávají vztah, že se tu usazují a stávají se jeho součástí. Ať jsou naši hráči odkudkoliv, místní či třeba z Ostravy, všichni mají Boleslav v srdci a jsou tu rádi. A tak to má být. Všechny nás Boleslav ovlivnila. 

Jak vypadá Made in Bolka?

Made in Bolka je všude. Na dresech, které hrdě nosí naši hráči. Na fanouškovské kolekci, kterou naši fandové hrdě oblékají. Ve videích, která tvoříme. V názvu naší klubové prodejny, kde sportovci rádi nakupují. V názvu našeho časopisu, který vydáváme k zápasům. V příspěvcích na našich sociálních sítích. Made in Bolka nás spojuje.