Bohemia Trophy byl v letech 2017 a 2018 společný projekt klubů Technology Florbal Mladá Boleslav a ACEMA Sparta Praha, přičemž těžištěm turnaje byla Mladá Boleslav, kde klání vždy vrcholilo víkendovými finálovými zápasy. V obou ročnících na turnaji startovali dva účastníci švédské superligy. V roce 2019 se turnaj Bohemia Trophy kompletně odehrál v Mladé Boleslavi v režii Technology Florbal Mladá Boleslav.

2017

Konečné pořadí: 1. Technology Florbal Mladá Boleslav, 2. AIK Innebandy (Švéd.), 3. IBK Dalen (Švéd.), 4. ACEMA Sparta Praha, 5. Unihockey Tigers Langnau, 6. Sokol Pardubice.

Po odehrání dvou tříčlenných skupin rozhodovaly o konečném pořadí zápasy play-off a o umístění.

Nejproduktivnější hráči: 1. Andreas Stefansson (AIK Innebandy) 10 (7+3), 2. Simon Flühmann (Unihockey Tigers Langnau) 10 (4+6), 3. Jiří Curney (Technology Florbal Mladá Boleslav) 8 (3+5).

Nejlepší střelci: 1. Andreas Steffansson 7 (AIK Innebandy),  2.. Sebastian Degeryd (IBK Dalen) 7,  3. Jan Natov (Technology Florbal Mladá Boleslav) 6. 

Nejlepší nahrávači: 1. Ketil Kronberg (IBK Dalen), 7. 2. Simon Flühmann (Unihockey Tigers Langnau), 6, 3. Jiří Curney (Technology Florbal Mladá Boleslav) 5.

All-stars tým: Jonathan Hjelm (AIK Innebandy) - Jan Řehoř (Technology Florbal Mladá Boleslav), Kevin Lieback Asp (AIK Innebandy) - Andreas Stefansson (AIK Innebandy), Jonas Svahn, (IBK Dalen), Jan Natov (Technology Florbal Mladá Boleslav).

2018

Konečné pořadí: Technology Florbal Mladá Boleslav, 2. IBK Dalen (Švéd.), 3. Linköping Innebandy (Švéd.), 4. reprezentace Slovenska, 5. ACEMA Sparta Praha, 6. SB Welhot (Fin.).

Po odehrání dvou tříčlenných skupin rozhodovaly o konečném pořadí zápasy play-off a o umístění.

Nejproduktivnější hráči: 1. Felix Lanver (Linköping Innebandy) 14 (8+6), 2. Michal Dudovič (reprezentace Slovenska), 9 (6+3), 3. Jan Natov (Technology Florbal Mladá Boleslav) 9 (6+3). 

Nejlepší střelci: 1. Felix Lanver (Linköping Innbandy) 8, 2. Joel Grape Tjernström (IBK Dalen) 7, 3. Michal Dudovič (reprezentace Slovenska) 6.

Nejlepší nahrávači: 1. Jiří Curney (Technology Florbal Mladá Boleslav) 6, 2. Felix Lanver (Linköping Innebandy 6), 3. Anton Akerlund (IBK Dalen) 4.

All-stars tým: John Stiglund (IBK Dalen) - Petr Krzyžanek (Technology Florbal Mladá Boleslav), Viktor Nystedt (IBK Dalen) - Felix Lanver (Linköping Innebandy), Jiří Curney (Technology Florbal Mladá Boleslav), Jan Natov (Technology Florbal Mladá Boleslav).

2019

Konečné pořadí: 1. Technology Florbal Mladá Boleslav, 2. IBK Dalen (Švéd.), 3. Floorball Köniz (Švýc.), 4. EräViikingit (Fin.).

Turnaj měl formát čtyřčlenné skupiny, během tří turnajových dnů se utkal každý s každým.

Nejproduktivnější hráči: 1. Manuel Maurer (Floorball Köniz) 8 (6+2), 2. Jiří Curney (Technology Florbal Mladá Boleslav) 7 (4+3), 3. Andreas Nordh (Floorball Köniz) 7 (3+4).

Nejlepší střelci: 1. Manuel Maurer (Floorball Köniz) 6, 2. Jiří Curney (Technology Florbal Mladá Boleslav) 4, 3. Lauri Kapanen (EräViikingit) 4.

Nejlepší nahrávači: Jonne Junkarrinen (Floorball Köniz) 4, 2. Andreas Nordh (Floorball Köniz) 4, 3. Jiří Curney (Technology Florbal Mladá Boleslav) 3. 

All-stars tým: Mans Parsjö-Tegnér (IBK Dalen) - Jonne Junkkarinen (Floorball Köniz), Tadeáš Chroust (Technology Florbal Mladá Boleslav) - Manuel Maurer (Floorball Köniz), Lauri Kapanen (EräViikingit), Jiří Curney (Technology Florbal Mladá Boleslav).