Letní kemp a Příměstský tábor 2020

Léto 2020 bude florbalové! Také letos Technology Florbal Mladá Boleslav pořádá oblíbený Letní kemp & Příměstský tábor. Pět dní plných sportu čeká děti od 5 do 15 let v termínu od pondělí 13. července do pátku 17. července. Kapacity jsou omezené, rozhoduje datum přihlášení a úhrady poplatku. Všechny informace a on-line přihlášku najdete níže.

Aktualizace 21. března 2020

Organizační tým Technology Florbal Mladá Boleslav nadále pokračuje v přípravách Letního kempu & Příměstského tábora 2020 a počítá s jeho uskutečněním. Přihlášky jsou tedy standardně otevřeny. Pokud by akce nemohla proběhnout kvůli přetrvávajícím problémům v souvislosti s pandemií koronaviru, mají přihlášení nárok na vrácení 100 procent uhrazené částky. 

Příměstský tábor

Tradiční akce mladoboleslavského florbalového klubu. V roce 2019 proběhne už 15. ročník. Příměstský tábor je určen všem klukům i holkám ve věku 5 - 15 let. Program bude plný florbalové a další rozmanité sportovní zábavy i oddechu. 

Cena: 2 800 korun.

Letní kemp

Další ze série oblíbených kempů, je určený všem mládežníkům, kteří chtějí zlepšit své individuální dovednosti. Kemp povedou licencovaní florbaloví trenéři.   

Program bude tvořen specializovanými tréninky pro hráče i brankáře. 

Cena: 3 400 korun.


Otázky & odpovědi

Jaký je termín? 

Obě akce proběhnou od pondělí 13. července do pátku 17. července. Každý den začíná program snídaní v 8.15 hodin, společné sportování končí v 16.30 hodin.

Jaké je personální zajištění?

Akce vedou kvalifikovaní trenéři s licencí Českého florbalu a jejich asistenti z klubových řad Technology Florbal Mladá Boleslav. Účastníci akcí se budou potkávat i s dlouholetými českými reprezentanty.

Jaké je sportovní zázemí?

Tréninky budou probíhat ve sportovních areálech 5. a 6. ZŠ Mladá Boleslav (Nová městská sportovní hala, dvě tělocvičny, venkovní hřiště s umělým povrchem, velké travnaté hřiště, atletický ovál, kurty na beachvolejbal, odpočinková místnost) .

Jaký je režim stravování?  

Pro účastníky Letního kempu i Příměstského tábora bude zajištěna snídaně, dopolední svačina, oběd a odpolední svačina.

V případě bezlepkové stravy nás o tom informujte v on-line přihlášce v poznámce.

Jak je zajištěné ubytování pro mimoboleslavské děti? 

Děti, které zvolí variantu s přespáním, budou mít zajištěné ubytování na internátu při SOŠ a SOU Mladá Boleslav, který je v docházkové vzdálenosti sportovních areálů 5. a 6. ZŠ Mladá Boleslav, kde má Letní kemp hlavní zázemí. Součástí ubytování je samozřejmě večere a personální dohled.

Jaké je doporučené vybavení? 

Sportovní oblečení do teplého i případného chladnějšího letního počasí (náhradní oblečení), obuv do haly i na venkovní aktivity, florbalka (je možno zapůjčit), kšiltovka, hygienické potřeby, ručník a láhev na vodu.

V případě zařazení návštěvy Městského krytého bazénu či koupaliště do programu akcí budeme včas informovat účastníky.

Všichni účastníci dostanou tréninkové triko v předem zvolené velikosti uvedené v on-line přihlášce.

Jakým způsobem mohu provést přihlášení?

On-line přihlášku najdete  TADY

Do kdy je nutné se přihlásit? 

Uzávěrka přihlášek je v pátek 12. června. 

Jak probíhá platba? 

Úhradu částky (2 800 korun za Příměstský tábor/3 400 korun za Letní kemp) proveďte převodem na účet klubu: 107-6517050227/0100 (Komerční banka) do pátku 12. června.

Variabilní symbol: rodné číslo dítěte

Poznámka pro příjemce: účastnický příspěvek na Příměstský tábor/Letní kemp - jméno, příjmení.

Pokud by akce nemohla proběhnout kvůli přetrvávajícím problémům v souvislosti s pandemií koronaviru, mají přihlášení nárok na vrácení 100 procent uhrazené částky. 

V případě odhlášení do 3. července na e-mailu chroust@florbalmb.cz má objednavatel nárok na vrácení poloviny uhrazené částky. 

Mám jinou otázku?

Kontaktujte provozního manažera a sekretáře klubu Tadeáše Chrousta (chroust@florbalmb.cz, 725 537 419).

Video: Podívejte se, jak vypadal Letní kemp & Příměstský tábor v roce 2019