Od čtvrtečního večera do nedělního odpoledne hráči Technology Florbal Mladá Boleslav prožili teambuilding v Ústí nad Orlicí a okolí. Stihli spoustu rozmanité zábavy v místním sportovním areálu, při společných večerech i na závěr na Autodromu Vysoké Mýto na motokárovém okruhu.











