Hned tři mladoboleslavské týmy starších žáků se představí na domácím ligovém turnaji ve valentýnskou sobotu 14. února. V boleslavské Městské sportovní hale odehrají svá další soutěžní střetnutí oba týmy našich stržů, společně s nimi si v extraligové hale "šťouchnou" také starší žáci Florbalové akademie MB.











