Problémy s palcem u nohy ho na dva týdny vyřadily ze hry. "Doktor říkal, že to chce klid. Palec jsem poctivě ledoval," popisuje Petr Kološ "volných" čtrnáct dnů. Nyní už je připravený. V úterý odehrál utkání Poháru České pojišťovny na Kladně a těší se na víkendový návrat domů. V pátek si poprvé v kariéře - stejně jako Jan Jelínek - zahraje proti Vítkovicím, o den později Mladá Boleslav nastoupí proti Ostravě.











