Dva TOP trenéři, Jan Pazdera a Marek Vojta, se podělí o to, jak vnímají a čtou útočné návyky soupeře - otevřeně, bez obalu a bez tajností. Účastníky trenérského semináře v pondělí 2. března čeká praktická diskuse plná detailů z nejvyšší úrovně florbalu, která vám ukáže nové úhly pohledu a inspiruje k využití ve vaší vlastní praxi. Součástí semináře je utkání Livesport Superligy Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav - ACEMA Sparta Praha.
Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav nastoupí v 21. kole Livesport Superligy venku proti týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Hraje se v sobotu 31. ledna v ČPP Aréně Ostrava od 19.00 hodin.
Junioři, dorostenci, mladší žáci a přípravka Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav odehráli své ligové zápasy v období 23. - 25. ledna 2026. Podívejte se na výsledky a komentáře trenérů.
Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav se chce po šesti letech vrátit na pohárový trůn. Finále Poháru Českého florbalu je na programu v úterý 24. února od 20.00 hodin ve Sportovní hale Lokomotiva v Plzni a soupeřem Bolky bude tým HDT.cz Florbal Vary Bohemians. Bolka pro své příznivce vypraví autobusový zájezd.
Čvrté kolo proti západočeskému mančaftu. Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav nastoupí proti FB Hurrican Karlovy Vary. Hraje se ve čtvrtek 28. září v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi v 17.00 hodin.
Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav - FB Hurrican Karlovy Vary čtvrtek 28. září, 17.00 hodin, MSH Mladá Boleslav Matchcenter a on-line přenos na ceskyflorbal.cz Videopřenos na ceskyflorbal.tv Rozhodčí: Jiří Šedivý, Radek Štengl Vstupenky na Ticketportalu
Slovo trenéra před utkáním
Kouč Bolky Joonas Naava: „Na Karlovy Vary se připravíme jako obvykle na každého soupeře. Máme za sebou týden bez soutěžního zápasu, ale teď nás čekají čtyři zápasy v deseti dnech, což pro nás bude obtížné. Nabrali jsme energii, velmi dobře a náročně jsme trénovali a těšíme se na čtvrteční zápas.“
Fakta o soupeři
FB Hurrican Karlovy
Umístění v minulé sezoně Livesport Superligy: 14. příčka Nejproduktivnější hráč v minulé sezoně Livesport Superligy: Michal Klápa 61 bodů (36+25) Trenér: Miroslav Závora
Tři taháky utkání
Další kanonáda Bolky? Po úvodních dvou kolech svítí na kontě vstřelených branek Mladé Boleslavi lichotivé číslo 30. Karlovy Vary se v minulém ročníku Livesport Superligy bránily do posledního zápasu s Kladnem v baráži o udržení v soutěži. V témže roce obdržely Vary 242 branek, což bylo nejvíce ze všech týmů v soutěži. Zároveň v minulém vzájemném střetnutí Bolka porazila Vary 17:4. Ukáže Boleslav svou gólovou dominanci také proti Varům?
Miroslav Závora novým koučem Varů. Marka Mandlera po patáliích do posledního kola, kdy se Vary v minulé sezoně rvaly o setrvání soutěži, nahradil kouč Miroslav Závora. Ten se posunul do pozice trenéra mužů od koučování karlovarských dorostenců. V neděli získal první bod za domácí prohru 6:7 v prodloužení s Vinohrady.
Nekompromisní mladoboleslavské přesilovky. V úvodním zápase hattrick kapitána Jana Natova, který vstřelil své všechny tři branky v přesilové hře. Proti Liberci následně Tomašík a Suchánek. Celkem pět mladoboleslavských přesilovek, ze kterých vždy mančaft Joonase Naavy vstřelil branku. Pokud dostane tým přesilovkovou příležitost, prodlouží sérii i proti Varům, a udrží stoprocentní úspěšnost přesilovek?
Koho sledovat
Dominik Beneš (Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav)
V minulém střetnutí s Vary vstřelil dvě branky a připsal si také dvě asistence. V minulém zápase proti Liberci se naladil brankou a asistencí. Útočné formaci, kde působí s Janem Natovem a Michalem Sládkem, to na startu superligové sezony výborně šlape.
Michal Klápa (FB Hurrican Karlovy Vary)
Třicetiletý kapitán Varů je tahounem týmu ze západu Čech. V předminulém zápase proti Bohemians vstřelil dvě branky a na jeden gól přihrál, a mírnil tak porážku 9:14. V neděli proti Vinohradům zapsal body dva (1+1). V předešlé sezoně byl lídrem klubového bodování.