Č. Lípa - Boleslav 7:12, osmé vítězství v řadě
26. října 2019

Stoprocentní bilance Technology Florbal Mladá Boleslav platí i po osmém kole Superligy florbalu. Lídři soutěže vyhráli v sobotu v České Lípě 12:7 a rychle musí přepnout myšlenky k pondělí. To je čeká od 17.00 hodin v domácí Městské sportovní hale souboj s nováčkem Black Angels.

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Technology Florbal Mladá Boleslav 7:12 (2:5, 1:2, 4:5)

Branky a nahrávky: 2. Dzierža (Spilka), 12. Novotný (Kadlec), 22. Krajcigr (Štěrba), 45. Tichý (Jirsa), 56. Krajcigr (Ekl), 56. Krajcigr (Tichý), 58. Vlček (Ekl) - 9. Suchánek (Tomašík), 10. Natov (Tom. Chroust), 14. Šebek (Tomašík), 16. Höffer (Korych), 20. Šebek (Tokoš), 23. Curney (Natov), 38. Natov (Curney), 41. Tom. Chroust (Natov), 43. Tokoš (Suchánek), 46. Natov (Curney), 52. Šebek (Tokoš), 53. Curney (Tom. Chroust). Rozhodčí: Bališ, Varga. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. Diváků: 261.

Mladá Boleslav: Musil – Krzyžanek, Gruber, Zakonov, Suchánek, Novák, Höffer – Tom. Chroust, Curney, Natov – Tokoš, Tomašík, Šebek – Bína, Korych, Tad. Chroust.

Boleslav odehrála v České Lípě solidní utkání. Ač inkasovala jako první, nerozhodilo ji to a hosté byli těmi, kdo převážně určovali dění na hřišti. Gólový podpis na tom měli v první třetině i reprezentanti povolaní na listopadové Euro Floorball Tour, v úvodní třetině skórovali Suchánek a Natov, Šebek dokonce dvakrát.

Hosté vedli po prvních dvaceti minutách 5:2, po druhé třetině vylepšili stav na 7:3. V ofenzivní poslední části se skóre zastavilo až na 12:7, příčemž hattricky nastříleli boleslavští Šebek s Natovem, který přidal i dvě nahrávky.

V pondělí se Boleslav vrátí do domácího prostředí. Ve sváteční termín odehraje v Městské sportovní hale zápas proti nováčkovi nejvyšší soutěže Black Angels. Začátek je v 17.00 hodin.