Mikulášský turnaj 2019: tady je složení týmů
5. prosinec 2019

Mikulášský turnaj 2019: tady je složení týmů

Deset týmů pojmenovaných podle světových sportovních hvězd a v nich hráči z celé mládeže Technology Florbal Mladá Boleslav. Podívejte se na složení týmů pro Mikulášský turnaj 2019, který proběhne v pátek 6. prosince před superligovým utkáním v Městské sportovní hale.

Turnaj začíná v 15.00 hodin, sraz hráčů je o půl hodiny dříve.

Důležité upozornění: Při vstupu na plochu je nutné se vždy přezout, včetně vyhlašování v přestávkách následného superligového utkání. Dodržujte pokyny pořadatelů. 

Tým Usain Bolt: Kryštof Kostroun, Filip Bergman, Daniel Bruntz, Tomáš Matoušek, Jiří Bouška, Agáta Hradcová, Samuel Bílý, Tomáš Křížek, Tomáš Dvořák.

Tým Cristiano Ronaldo: Marek Korych, Filip Kučera, Daniel Stuchlík, Hynek Musal, Matěj Kryšpín, Vojtěch Ondráček, Matyáš Fridrich, Daniel Kábrt.

Tým Roger Federer: Daniel Martínek, Jan Venera, Adam Staněk, Matěj Šurina, Matyáš Pískač, Radek Štěpánek, Vojtěch Valuch, Tobiáš Dzuro. 

Tým Connor McDavid: Radovan Kohút, Vít Souček, Adam Hajný, Václav Babík, Matěj Hudec, Lukáš Štěpánek, Adam Vaněk (2013), Adam Vaněk (2009). 

Tým Lionel Messi: Jakub Pařízek, Ondřej Pužman, Denis Horák, Simon Menke, Jan Hamsa, Matěj Ulík, Petr Vavruška, Vojen Očenášek, Ondřej Suchý.

Tým Jaromír Jágr: Jakub Seibert, Aleš Chmelař, Matyáš Khýr, Jáchym Ondráček, Jakub Lacina, Ondřej Nosek, Matyáš Ondráček, Daniel Mach. 

Tým Jakub Voráček: Daniel Goll, Tomáš Červinka, Matouš Vítek, Ondřej Malát, Patrik Postránecký, Marek Linhart, Šimon Postránecký, Filip Šmol. 

Tým Connor McGregor: Štěpán Švejda, Marek Macík, Adam Reiter, Josef Lochman, Jiří Holeček, Jakub Šindelka, David Jíra, Matěj Šmol.

Tým David Pastrňák: Martin Sobotka, Jakub Vajsejtl, Marek Dlask, David Karan, Matěj Blohon, Tomáš Ryska, Vojtěch Kolovský, Filip Kohút.

Tým Zlatan Ibrahimovič: Zdeněk Vyhnánek, Václav Kunc, Jakub Vokráčko, Lukáš Kábrt, Jindřich Ježek, Jakub Paradýs, Jakub Malík.

Brankáři: Jiří Procházka, Tomáš Linhart, Filip Adášek, David Beneš, Ondřej Bouchner.

Trenéři: Václav Mlsna, Tomáš Hajný, Ondřej Vaněk, Robert Šmol, Radek Štěpánek.