Junioři vyhráli první osmifinále
8. března 2020

Juniorský tým Technology Florbal Mladá Boleslav vstoupil do play-off KB ligy úspěšně. V prvním osmifinále porazil Sokoly Pardubice 10:4 a v neděli mohou dokonat postup mezi osm nejlepších.

Boleslavský tým rozhodl úvodní osmifinálový souboj ve třetí třetině, kterou ovládl 5:1.

“Potvrdilo se, že série proti Pardubicím pro nás nebude jednoduchá. Dvě třetiny se hrál vyrovnaný zápas se spoustou neproměněných šancí na obou stranách. V neděli musíme být preciznější v rozhodujících věcech,” řekl boleslavský trenér Martin Šácha.

Boleslav měla tři dvougólové střelce Jakuba Pařízka, Radovana Kohúta a Štěpána Švejdu (na snímku), který ke svým trefám přidal i jednu asistenci.

Druhé utkání série se hraje v neděli od 17.00 hodin v Pardubicích. Boleslav už si může odvézt postup.