Přihlášky otevřeny!
13. února 2024

Přihlášky otevřeny!

Přihlášky na Bolka Camp 2024 jsou otevřeny! Letos proběhne od 1. do 5. července. A na co se můžete těšit? Bolka Camp 2024 opět přinese sportovní zážitky, plno legrace, nové kamarády a garanci parádního pětidenního programu pro děti od 5 do 15 let. Letos nás čeká už 19. ročník, těšíme se na vás! Přihlášky jsou otevřeny do neděle 9. června.

Termín konánípondělí 1. července - pátek 5. července 2024
Termín přihlášekdo neděle 9. června
Místo konánísportovní areály 5. a 6. ZŠ Mladá Boleslav, Skills Aréna Bolka
Cena4 400 Kč

Otázky & odpovědi

Co je Bolka Camp?

Týden plný sportu pro děti, zážitků, zábavy, legrace, nových přátelství. Žádný jiná podobná sportovní akce na Mladoboleslavsku nemá tak dlouhou tradici, v roce 2024 nás čeká už 19. ročník. Bolka Camp je určený dětem od 5 do 15 let, holkám i klukům. Kdo chce zažít pět parádních dnů, zlepšit své florbalové i další sportovní dovednosti a poznat superligové hvězdy zblízka, pro toho je Bolka Camp! Speciální program budou mít i mladí brankáři.

Co je letos nového?

Na Bolka Campu 2024 zažijete kromě jiného i program pod vedením trenéra z jiného sportovního odvětví a poznáte tedy jiné sporty než jen florbal.

Jaký je termín? 

Bolka Camp 2024 proběhne od pondělí 1. července do pátku 5. července. Každý den začíná program v 8.15 hodin, společné sportování končí v 16.30 hodin. 

Jaké je personální zajištění?

Akce vedou kvalifikovaní trenéři s licencí Českého florbalu a jejich asistenti z klubových řad Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. Účastníci akcí se budou potkávat i s dlouholetými českými reprezentanty. Pro účastníky není zajištěno pojištění proti úrazům. Zajištěn bude zdravotník. 

Jaké je sportovní zázemí?

Tréninky budou probíhat ve sportovních areálech 5. a 6. ZŠ Mladá Boleslav (Nová městská sportovní hala, dvě tělocvičny, venkovní hřiště s umělým povrchem, velké travnaté hřiště, atletický ovál, kurty na beachvolejbal, odpočinková místnost) a v přilehlé Skills Aréně Bolka.

Jaký je režim stravování?

Pro účastníky Bolka Campu bude zajištěna dopolední svačina, oběd a odpolední svačina. 

V případě zdravotně-stravovacích omezení nás o tom informujte v on-line přihlášce v poznámce.

Jaké je doporučené vybavení? 

Sportovní oblečení do teplého i případného chladnějšího letního počasí (náhradní oblečení), obuv do haly i na venkovní aktivity, florbalka (je možno zapůjčit), kšiltovka, hygienické potřeby, ručník a láhev na vodu.

V případě zařazení návštěvy Městského krytého bazénu či koupaliště do programu akcí budeme včas informovat účastníky.

Všichni účastníci dostanou tréninkové triko v předem zvolené velikosti uvedené v on-line přihlášce, kde nám upřesněte také jmenovku, kterou chcete na triko natisknout. 

Jakým způsobem mohu provést přihlášení?

On-line přihlášku najdete TADY

Do kdy je nutné se přihlásit? 

Uzávěrka přihlášek je v neděli 9. června.

Jak probíhá platba? 

Vyčkejte na vygenerování platebních údajů, které vám přijdou na zadaný e-mail. 

Úhradu částky na vygenerované údaje poté proveďte do neděle 9. června

Poznámka pro příjemce?

účastnický příspěvek na Bolka Camp - jméno, příjmení.

V případě odhlášení do 16. června na e-mailu biglova@florbalmb.cz má objednavatel nárok na vrácení poloviny uhrazené částky. 

Mám jinou otázku?

Kontaktujte provozní manažerku klubu Amálii Bíglovou (biglova@florbalmb.cz, 736 457 469).

Aftermovie z Bolka Campu 2023

Aftermovie z Bolka Campu 2022

Aftermovie z Bolka Campu 2021