říjen 2021

Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 1. kolo
Sobota 2. října 2021, 10:20, SH ZŠ Campanus
Předvýběr.CZ Florbal MB White
5:0
kontumováno
FAT PIPE Traverza Chodov
Předvýběr.CZ Florbal MB White
FAT PIPE Traverza Chodov
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 1. kolo
Sobota 2. října 2021, 11:40, SH ZŠ Campanus
Kanonýři Kladno bílí
6:5
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Kanonýři Kladno bílí
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 1. kolo
Sobota 2. října 2021, 13:00, SH ZŠ Campanus
SK Dvojka Praha
3:4
Předvýběr.CZ Florbal MB White
SK Dvojka Praha
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 1. kolo
Sobota 2. října 2021, 14:20, SH ZŠ Campanus
Předvýběr.CZ Florbal MB White
0:5
SPORT EDEN BEROUN
Předvýběr.CZ Florbal MB White
SPORT EDEN BEROUN
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 2. kolo
Neděle 17. října 2021, 10:10, SH ZŠ Kunratice
Předvýběr.CZ Florbal MB White
1:3
OLYMP FLORBAL Herkules
Předvýběr.CZ Florbal MB White
OLYMP FLORBAL Herkules
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 2. kolo
Neděle 17. října 2021, 11:30, SH ZŠ Kunratice
Předvýběr.CZ Florbal MB White
4:1
FAT PIPE Traverza Chodov
Předvýběr.CZ Florbal MB White
FAT PIPE Traverza Chodov
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 2. kolo
Neděle 17. října 2021, 12:50, SH ZŠ Kunratice
SPORT EDEN BEROUN
1:4
Předvýběr.CZ Florbal MB White
SPORT EDEN BEROUN
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 2. kolo
Neděle 17. října 2021, 14:50, SH ZŠ Kunratice
Florbal Jesenice
1:7
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Florbal Jesenice
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 3. kolo
Neděle 31. října 2021, 9:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB White
5:0
SPORT EDEN BEROUN
Předvýběr.CZ Florbal MB White
SPORT EDEN BEROUN
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 3. kolo
Neděle 31. října 2021, 11:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Florbal Jesenice
4:9
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Florbal Jesenice
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 3. kolo
Neděle 31. října 2021, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB White
6:9
OLYMP FLORBAL Herkules
Předvýběr.CZ Florbal MB White
OLYMP FLORBAL Herkules
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 3. kolo
Neděle 31. října 2021, 15:00, Nová MSH Mladá Boleslav
SK Alien Nation Černošice
9:2
Předvýběr.CZ Florbal MB White
SK Alien Nation Černošice
Předvýběr.CZ Florbal MB White

listopad 2021

Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 4. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 9:50, Hala Borky
SK Florbal Benešov
2:8
Předvýběr.CZ Florbal MB White
SK Florbal Benešov
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 4. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 13:10, Hala Borky
Předvýběr.CZ Florbal MB White
5:2
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Předvýběr.CZ Florbal MB White
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 4. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 14:00, Hala Borky
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci
1:3
Předvýběr.CZ Florbal MB White
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 5. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 9:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB White
3:2
OLYMP FLORBAL Herkules
Předvýběr.CZ Florbal MB White
OLYMP FLORBAL Herkules
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 5. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 11:00, Nová MSH Mladá Boleslav
SK Dvojka Praha
1:4
Předvýběr.CZ Florbal MB White
SK Dvojka Praha
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 5. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB White
4:6
SK Alien Nation Černošice
Předvýběr.CZ Florbal MB White
SK Alien Nation Černošice
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 5. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 15:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Kanonýři Kladno bílí
2:3
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Kanonýři Kladno bílí
Předvýběr.CZ Florbal MB White

prosinec 2021

Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 6. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 9:50, Bublina Arena
FBC Draci Říčany
5:2
Předvýběr.CZ Florbal MB White
FBC Draci Říčany
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 6. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 13:10, Bublina Arena
Předvýběr.CZ Florbal MB White
6:0
Viking TJ Kobylisy
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Viking TJ Kobylisy
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 6. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 14:50, Bublina Arena
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
3:9
Předvýběr.CZ Florbal MB White
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Předvýběr.CZ Florbal MB White

leden 2022

Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 7. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 9:50, TJ Sokol Vinohrady
Předvýběr.CZ Florbal MB White
5:6
DDM Horní Počernice Orka
Předvýběr.CZ Florbal MB White
DDM Horní Počernice Orka
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 7. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 11:30, TJ Sokol Vinohrady
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci
1:5
Předvýběr.CZ Florbal MB White
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 7. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 14:50, TJ Sokol Vinohrady
Kralupy Wolves
1:9
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Kralupy Wolves
Předvýběr.CZ Florbal MB White

únor 2022

Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 8. kolo
Neděle 6. února 2022, 11:30, SH ZŠ Rudná
Předvýběr.CZ Florbal MB White
6.2.
neděle
Kralupy Wolves
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Kralupy Wolves
Liga starších žáků - skupina 3 (tým White), 8. kolo
Neděle 6. února 2022, 13:10, SH ZŠ Rudná
Sokol Rudná
6.2.
neděle
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Sokol Rudná
Předvýběr.CZ Florbal MB White