říjen 2021

CE soutěž juniorů, 1. kolo
Sobota 23. říjen 2021, 19:30, Sportovní centrum Řepy
PSN Tatran Střešovice
23.10.
sobota
Předvýběr.CZ Florbal MB
PSN Tatran Střešovice
Předvýběr.CZ Florbal MB
CE soutěž juniorů, 2. kolo
Neděle 24. říjen 2021
BLACK ANGELS
24.10.
neděle
Předvýběr.CZ Florbal MB
BLACK ANGELS
Předvýběr.CZ Florbal MB

listopad 2021

CE soutěž juniorů, 3. kolo
Sobota 6. listopad 2021
Předvýběr.CZ Florbal MB
6.11.
sobota
Panthers Praha
Předvýběr.CZ Florbal MB
Panthers Praha
CE soutěž juniorů, 4. kolo
Neděle 7. listopad 2021
Předvýběr.CZ Florbal MB
7.11.
neděle
Kanonýři Kladno
Předvýběr.CZ Florbal MB
Kanonýři Kladno
CE soutěž juniorů, 5. kolo
Sobota 13. listopad 2021, 17:00, VUT CESA Brno 1
FBŠ Hummel Hattrick Brno
13.11.
sobota
Předvýběr.CZ Florbal MB
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Předvýběr.CZ Florbal MB
CE soutěž juniorů, 6. kolo
Neděle 14. listopad 2021
SOKOLI Pardubice
14.11.
neděle
Předvýběr.CZ Florbal MB
SOKOLI Pardubice
Předvýběr.CZ Florbal MB
CE soutěž juniorů, 7. kolo
Středa 17. listopad 2021
FBC Liberec
17.11.
středa
Předvýběr.CZ Florbal MB
FBC Liberec
Předvýběr.CZ Florbal MB
CE soutěž juniorů, 8. kolo
Sobota 20. listopad 2021
Předvýběr.CZ Florbal MB
20.11.
sobota
1. SC TEMPISH Vítkovice
Předvýběr.CZ Florbal MB
1. SC TEMPISH Vítkovice
CE soutěž juniorů, 9. kolo
Neděle 21. listopad 2021
Předvýběr.CZ Florbal MB
21.11.
neděle
FBC ČPP OSTRAVA
Předvýběr.CZ Florbal MB
FBC ČPP OSTRAVA

prosinec 2021

CE soutěž juniorů, 10. kolo
Sobota 4. prosinec 2021
ACEMA Sparta Praha UNYP
4.12.
sobota
Předvýběr.CZ Florbal MB
ACEMA Sparta Praha UNYP
Předvýběr.CZ Florbal MB
CE soutěž juniorů, 11. kolo
Neděle 5. prosinec 2021
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
5.12.
neděle
Předvýběr.CZ Florbal MB
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Předvýběr.CZ Florbal MB
CE soutěž juniorů, 12. kolo
Sobota 18. prosinec 2021
Předvýběr.CZ Florbal MB
18.12.
sobota
PSN Tatran Střešovice
Předvýběr.CZ Florbal MB
PSN Tatran Střešovice
CE soutěž juniorů, 13. kolo
Neděle 19. prosinec 2021
Předvýběr.CZ Florbal MB
19.12.
neděle
BLACK ANGELS
Předvýběr.CZ Florbal MB
BLACK ANGELS

leden 2022

CE soutěž juniorů, 14. kolo
Sobota 8. leden 2022
Předvýběr.CZ Florbal MB
8.1.
sobota
FBC Liberec
Předvýběr.CZ Florbal MB
FBC Liberec
CE soutěž juniorů, 15. kolo
Sobota 15. leden 2022
Panthers Praha
15.1.
sobota
Předvýběr.CZ Florbal MB
Panthers Praha
Předvýběr.CZ Florbal MB
CE soutěž juniorů, 16. kolo
Neděle 16. leden 2022
Kanonýři Kladno
16.1.
neděle
Předvýběr.CZ Florbal MB
Kanonýři Kladno
Předvýběr.CZ Florbal MB
CE soutěž juniorů, 17. kolo
Sobota 29. leden 2022
Předvýběr.CZ Florbal MB
29.1.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Předvýběr.CZ Florbal MB
FBŠ Hummel Hattrick Brno
CE soutěž juniorů, 18. kolo
Neděle 30. leden 2022
Předvýběr.CZ Florbal MB
30.1.
neděle
SOKOLI Pardubice
Předvýběr.CZ Florbal MB
SOKOLI Pardubice

únor 2022

CE soutěž juniorů, 19. kolo
Sobota 12. únor 2022
1. SC TEMPISH Vítkovice
12.2.
sobota
Předvýběr.CZ Florbal MB
1. SC TEMPISH Vítkovice
Předvýběr.CZ Florbal MB
CE soutěž juniorů, 20. kolo
Neděle 13. únor 2022
FBC ČPP OSTRAVA
13.2.
neděle
Předvýběr.CZ Florbal MB
FBC ČPP OSTRAVA
Předvýběr.CZ Florbal MB
CE soutěž juniorů, 21. kolo
Sobota 26. únor 2022
Předvýběr.CZ Florbal MB
26.2.
sobota
ACEMA Sparta Praha UNYP
Předvýběr.CZ Florbal MB
ACEMA Sparta Praha UNYP
CE soutěž juniorů, 22. kolo
Neděle 27. únor 2022
Předvýběr.CZ Florbal MB
27.2.
neděle
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Předvýběr.CZ Florbal MB
FAT PIPE FLORBAL CHODOV