Úžasná předvánoční zpráva pro příznivce mladoboleslavského florbalu! Po čtyřech letech bude klub znovu spolupořádat Pohár mistrů. Šampioni elitních florbalových soutěží v kategorii mužů a žen proti sobě nastoupí v říjnu 2015 na zimním stadionu v Mladé Boleslavi.











