S výhledem prvního prosincového víkendu budou týmy starších žáků zbrojit na závěrečný ligový turnaj v kalendářním roce 2014. V sobotu 6.12. jede A tým do nafukovačky v pražských Radlicích, tým B ve stejný den rovněž do Prahy, hala VŠE. Předchozí turnaj odehrály oba týmy stržů v sobotu 22. listopadu a dařilo se jim střídavě úspěšně.











