S dobrým pocitem usedal do autobusu před dlouhou cestou z nedělního zápasu v Otrokovicích trenér BILLY BOYs Jan Zahalka. Kromě tří bodů za výhru 7:2 ho těšilo hlavně týmové pojetí hry. „Byl to přesně zápas, ve kterém se tým musel stmelit a nechat na hřišti všechno, protože se vítězství nerodilo florbalovostí. Ukázali jsme velkou touhu vyhrát a s tím jsem spokojený. Potvrdilo se, že to máme v sobě,“ líbilo se trenérovi.











