58_20240612_150723.jpg
57_20240612_150618.jpg
2115_20230525_095432.jpg

Ostravské hry: zlato pro přípravku a juniory

Od pátku 26. května do neděle 28. května jsou na programu Ostravské hry. Představí se na nich sedm družstev Bolky v šesti věkových kategoriích. Zde je program boleslavských týmů.

Kategorie B19 (junioři)

skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - K1 Florbal Židenice 7:3
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - IBK Steel Ostrava 5:0
skupina: Torpedo Havířov - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:5
skupina: FBK AS Trenčín - Předvýběr.CZ Florbal MB 0:0
osmifinále: Předvýběr.CZ Florbal MB - FbK Horní Suchá 3:0
čtvrtfinále: Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:1
semifinále: Předvýběr.CZ Florbal MB - Galaxy Team 2:1 po nájezdech
finále: Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:4

Kategorie B17 (dorostenci)

skupina: SK VS Dubnica - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:2
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Tigers Poruba 14:1
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. FBK Sršni Rožnov pod Radhoštěm 3:0
osmifinále: Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice White 1:2 po nájezdech

Kategorie B15 (starší žáci - tým Black)

skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB Black - Troopers 4:2
skupina: FBC Mohelnice - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 2:5
skupina: FBC Intevo Třinec - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 1:11
šestnáctifinále: Předvýběr.CZ Florbal MB Black - FBC Gepardi Brno 4:3
osmifinále: Předvýběr.CZ Florbal MB Black - Snipers Bratislava 6:2
čtvrtfinále: Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 2:0

Kategorie B15 (starší žáci - tým White)

skupina: Poznaň Žytowiecko - Předvýběr.CZ Florbal MB White 4:1
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB White - 1. SC TEMPISH Vítkovice Blue 0:7
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB White - FBC Gepardi Brno 3:3
šestnáctifinále: Troopers - Předvýběr.CZ Florbal MB White 7:1

Kategorie B13 (mladší žáci)

skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:6
skupina: Panthers Otrokovice - Předvýběr.CZ Florbal MB  4:2
skupina: FBS Olomouc - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:2
šestnáctifinále: SK Bivoj Litvínov - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:1

Kategorie B11 (elévové)

skupina:  1. SC TEMPISH Vítkovice White - Předvýběr.CZ Florbal MB 7:0
skupina: Zlín Lions - Předvýběr.CZ Florbal MB  4:0
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Gepardi Brno 3:4
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - ZFK Petrovice 3:1
šestnáctifinále: MVIL Ostrava - Předvýběr.CZ Florbal MB  0:9
osmifinále: Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Předvýběr.CZ Florbal MB 0:2
čtvrtfinále: Předvýběr.CZ Florbal MB - FbC Topgal Šternberk 0:8

Kategorie B09 (přípravka)

skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - MVIL Ostrava 18:1
skupina: FBC Tigers Poruba- Předvýběr.CZ Florbal MB
0:9
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - Troopers
5:3
skupina: 1. SC TEMPISH Vítkovice Blue - Předvýběr.CZ Florbal MB
1:17
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - Florbal Vsetín
12:1
skupina: Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Předvýběr.CZ Florbal MB
2:7
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - Torpedo Havířov
5:0
skupina: 1. SC TEMPISH Vítkovice White - Předvýběr.CZ Florbal MB
8:4

Sledujte také facebookovou stránku  Florbal Mladá Boleslav a Instagram Florbal Mladá Boleslav.

Turnajový web najdete na ostravskehry.cz.