Prague Floorball Cup: čtyři medaile pro Boleslav
2. leden 2020

Prague Floorball Cup: čtyři medaile pro Boleslav

Rok 2020 začíná pro mládežnické týmy Technology Florbal Mladá Boleslav v Praze. Všechna družstva od přípravky po juniory startují na Prague Floorball Cupu 2020. Sledujte výsledky v tomto průběžně aktualizovaném článku.

Kategorie B01 - ročník 2001 a mladší (junioři)

skupina: FbŠ Bohemians - Technology Florbal MB 2:6
skupina: Technology Florbal MB - ATU Košice (Svk.) 10:2
skupina: FAT PIPE Florbal Chodov - Technology Florbal MB  2:5
skupina: Technology Florbal MB - FS Masters 3:4
skupina: Black Angels - Technology Florbal MB 1:4
finále: FbŠ Bohemians - Technology Florbal MB 0:3

Kategorie B03 - ročník 2003 a mladší (dorostenci)

skupina: Florbal Chomutov - Technology Florbal MB 0:3
skupina: Technology Florbal MB - FBŠ Hattrick Brno 7:1   
skupina: Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha UNYP 2:1
skupina: FBC Draci Říčany - Technology Florbal MB 1:2
play-off A, čtvrtfinále: Technology Florbal MB - FBS Olomouc 6:4
play-off A, semifinále: Technology Florbal MB - Los Biancos 1:2

Kategorie B05 - ročník 2005 a mladší (starší žáci)

skupina: Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Technology Florbal MB 5:1
skupina: Technology Florbal MB - SK Dvojka Praha 9:0
skupina: Kanonýři Kladno - Technology Florbal MB 6:1
play-off B, osmifinále: Florbal Chomutov - Technology Florbal MB 3:4
play-off B, čtvrtfinále: Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha 9:2
play-off B, semifinále: FBS Olomouc - Technology Florbal MB 2:1

Kategorie B07 - ročník 2007 a mladší (mladší žáci)

skupina: FBC Draci Říčany - Technology Florbal MB 3:4
skupina: Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice 
1:7
skupina: ŠK Lido - Technology Florbal MB
1:10
play-off A, osmifinále: Sokol Brno I EMCOCase Gullivers - Technology Florbal MB
2:1

Kategorie B09 - ročník 2009 a mladší (elévové)

skupina: FbŠ Bohemians - Technology Florbal MB 7:7
skupina: Technology Florbal MB - Sokol Brno EMKOCase Gullivers
0:10
skupina: Technology Florbal MB - FBK VALMIERA
10:2
skupina: FBŠ Slavia Plzeň - Technology Florbal MB
4:3
play-off B, osmifinále: Florbal Tachov - Technology Florbal MB
4:1

Kategorie B11 - ročník 2011 a mladší (přípravka)

skupina: Gepardi Brno - Technology Florbal MB 5:6
skupina: Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha Blue
9:2
skupina: Technology Florbal MB - FBS Olomouc 12 
13:3
skupina vítězů: FBS Olomouc 12 - Technology Florbal MB
7:8
skupina vítězů: Technology Florbal MB - TROOPERS
4:2
skupina vítězů: Technology Florbal MB - Black Angels
4:4

Sledujte také facebookovou stránku  Florbal Mladá Boleslav a Instagram Florbal Mladá Boleslav.