25. května 2023
Ostravské hry: zlato pro přípravku a juniory
Od pátku 26. května do neděle 28. května jsou na programu Ostravské hry. Představí se na nich sedm družstev Bolky v šesti věkových kategoriích. Zde je program boleslavských týmů.
Kategorie B19 (junioři)
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - K1 Florbal Židenice |
7:3 |
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - IBK Steel Ostrava |
5:0 |
skupina: Torpedo Havířov - Předvýběr.CZ Florbal MB |
2:5 |
skupina: FBK AS Trenčín - Předvýběr.CZ Florbal MB |
0:0 |
osmifinále: Předvýběr.CZ Florbal MB - FbK Horní Suchá |
3:0 |
čtvrtfinále: Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers |
2:1 |
semifinále: Předvýběr.CZ Florbal MB - Galaxy Team |
2:1 po nájezdech |
finále: Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice |
7:4 |
Kategorie B17 (dorostenci)
skupina: SK VS Dubnica - Předvýběr.CZ Florbal MB |
4:2 |
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Tigers Poruba |
14:1 |
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. FBK Sršni Rožnov pod Radhoštěm |
3:0 |
osmifinále: Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice White |
1:2 po nájezdech |
Kategorie B15 (starší žáci - tým Black)
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB Black - Troopers |
4:2 |
skupina: FBC Mohelnice - Předvýběr.CZ Florbal MB Black |
2:5 |
skupina: FBC Intevo Třinec - Předvýběr.CZ Florbal MB Black |
1:11 |
šestnáctifinále: Předvýběr.CZ Florbal MB Black - FBC Gepardi Brno |
4:3 |
osmifinále: Předvýběr.CZ Florbal MB Black - Snipers Bratislava |
6:2 |
čtvrtfinále: Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Předvýběr.CZ Florbal MB Black |
2:0 |
Kategorie B15 (starší žáci - tým White)
skupina: Poznaň Žytowiecko - Předvýběr.CZ Florbal MB White |
4:1 |
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB White - 1. SC TEMPISH Vítkovice Blue |
0:7 |
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB White - FBC Gepardi Brno |
3:3 |
šestnáctifinále: Troopers - Předvýběr.CZ Florbal MB White |
7:1 |
Kategorie B13 (mladší žáci)
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers |
5:6 |
skupina: Panthers Otrokovice - Předvýběr.CZ Florbal MB |
4:2 |
skupina: FBS Olomouc - Předvýběr.CZ Florbal MB |
6:2 |
šestnáctifinále: SK Bivoj Litvínov - Předvýběr.CZ Florbal MB |
6:1 |
Kategorie B11 (elévové)
skupina: 1. SC TEMPISH Vítkovice White - Předvýběr.CZ Florbal MB |
7:0 |
skupina: Zlín Lions - Předvýběr.CZ Florbal MB |
4:0 |
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Gepardi Brno |
3:4 |
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - ZFK Petrovice |
3:1 |
šestnáctifinále: MVIL Ostrava - Předvýběr.CZ Florbal MB |
0:9 |
osmifinále: Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Předvýběr.CZ Florbal MB |
0:2 |
čtvrtfinále: Předvýběr.CZ Florbal MB - FbC Topgal Šternberk |
0:8 |
Kategorie B09 (přípravka)
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - MVIL Ostrava |
18:1 |
skupina: FBC Tigers Poruba- Předvýběr.CZ Florbal MB
|
0:9 |
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - Troopers
|
5:3 |
skupina: 1. SC TEMPISH Vítkovice Blue - Předvýběr.CZ Florbal MB
|
1:17 |
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - Florbal Vsetín
|
12:1 |
skupina: Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Předvýběr.CZ Florbal MB
|
2:7 |
skupina: Předvýběr.CZ Florbal MB - Torpedo Havířov
|
5:0 |
skupina: 1. SC TEMPISH Vítkovice White - Předvýběr.CZ Florbal MB
|
8:4 |
Sledujte také facebookovou stránku
Florbal Mladá Boleslav a Instagram Florbal Mladá Boleslav.
Turnajový web najdete na ostravskehry.cz.