říjen 2021

Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 1. kolo
Neděle 10. října 2021, 9:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
0:5
Panthers Praha 2009
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Panthers Praha 2009
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 1. kolo
Neděle 10. října 2021, 11:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
8:3
Tatran Střešovice
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Tatran Střešovice
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 1. kolo
Neděle 10. října 2021, 12:20, Nová MSH Mladá Boleslav
BLACK ANGELS 2009
3:4
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
BLACK ANGELS 2009
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 1. kolo
Neděle 10. října 2021, 14:20, Nová MSH Mladá Boleslav
ACEMA Sparta Praha RED
7:5
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha RED
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 2. kolo
Neděle 24. října 2021, 9:00, TJ Radlice
Panthers Praha 2009
8:6
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Panthers Praha 2009
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 2. kolo
Neděle 24. října 2021, 10:20, TJ Radlice
ACEMA Sparta Praha RED
8:7
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha RED
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 2. kolo
Neděle 24. října 2021, 12:20, TJ Radlice
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
5:0
BLACK ANGELS 2009
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
BLACK ANGELS 2009
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 2. kolo
Neděle 24. října 2021, 13:40, TJ Radlice
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
9:2
FAT PIPE Start98 Kunratice
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
FAT PIPE Start98 Kunratice

listopad 2021

Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 3. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 9:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
5:1
ACEMA Sparta Praha RED
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha RED
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 3. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 11:00, Nová MSH Mladá Boleslav
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
3:3
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 3. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
1:3
Panthers Praha 2009
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Panthers Praha 2009
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 3. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 15:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Kanonýři Kladno modří
6:2
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Kanonýři Kladno modří
Předvýběr.CZ Florbal MB Black

prosinec 2021

Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 4. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 9:00, TJ JM Chodov
OLYMP FLORBAL Zeus
4:5
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
OLYMP FLORBAL Zeus
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 4. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 10:20, TJ JM Chodov
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
3:4
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 4. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 12:20, TJ JM Chodov
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
6:0
Tatran Střešovice
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Tatran Střešovice
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 4. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 13:40, TJ JM Chodov
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
5:9
Prague Tigers White
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Prague Tigers White
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 5. kolo
Neděle 19. prosince 2021, 9:40, Unihoc Aréna Praha
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
1:2
Prague Tigers White
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Prague Tigers White
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 5. kolo
Neděle 19. prosince 2021, 11:00, Unihoc Aréna Praha
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
2:0
Tatran Střešovice
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Tatran Střešovice
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 5. kolo
Neděle 19. prosince 2021, 12:20, Unihoc Aréna Praha
ACEMA Sparta Praha RED
4:3
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha RED
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 5. kolo
Neděle 19. prosince 2021, 14:20, Unihoc Aréna Praha
Kanonýři Kladno modří
3:2
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Kanonýři Kladno modří
Předvýběr.CZ Florbal MB Black

leden 2022

Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 6. kolo
Sobota 22. ledna 2022, 9:40, X3M Arena Barrandov
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
4:3
Panthers Praha 2009
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Panthers Praha 2009
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 6. kolo
Sobota 22. ledna 2022, 11:00, X3M Arena Barrandov
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
6:0
ACEMA Sparta Praha RED
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha RED
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 6. kolo
Sobota 22. ledna 2022, 12:20, X3M Arena Barrandov
Prague Tigers White
3:2
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Prague Tigers White
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga mladších žáků - skupina 3 (tým Black), 6. kolo
Sobota 22. ledna 2022, 14:20, X3M Arena Barrandov
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
3:3
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Předvýběr.CZ Florbal MB Black