Junioři postupují do čtvrtfinále play-off
8. března 2020

Junioři Technology Florbal Mladá Boleslav v osmifinálové sérii play-off KB ligy potvrdili roli favoritů a postupují mezi osm nejlepších. Po sobotní domácí výhře 10:4 nad Sokoly Pardubice zvítězili také o den později na hřišti soupeře 7:6. Sérii tak ovládli 2:0 na zápasy.

Boleslavský tým v nedělním druhém utkání prohrával 1:3 po první třetině, po následném obratu se ještě jednou dostal do ztráty ve třetí třetině (5:6), ale po další otočce se raduje z postupu. Hattrick nastřílel Marek Korych (na snímku).

“Podobný zápas jako v sobotu - dvě třetiny vyrovnaný, jen Pardubice proměnily více šancí v první třetině a vedly. Nám se zase herně vydařila druhá třetina. Ve třetí třetině jsme zvládli důležité momenty. Díky soupeři za férovou sérii," řekl boleslavský trenér Martin Šácha.

Na čtvrtfinálového soupeře si Boleslav ještě musí počkat, utká se s lepším z dvojice FAT PIPE Florbal Chodov - Kanonýři Kladno, jejichž série je vyrovnaná 1:1 a rozhodne třetí duel.