Kádr Bolky zůstane bez velkých změn. Kdo má novou smlouvu?
19. červen 2020

Kádr Bolky zůstane bez velkých změn. Kdo má novou smlouvu?

Superligová soupiska florbalistů Mladé Boleslavi se před sezonou 2020/2021 změní minimálně - to už jasně zaznělo z několika prohlášení v minulých týdnech. Přesto je jaro a léto časem podpisů. Řada hráčů totiž prodloužila své boleslavské angažmá. Kádr je tak stabilizovaný s delším časovým výhledem.

Novou tříletou smlouvu s klubem uzavřeli v minulých týdnech Milan Tomašík, Jakub Bína, Tadeáš Chroust a Lukáš Bauer. Také navrátilec Jan Řehoř má kontrakt pro nadcházející tři sezony, o čemž jsme informovali při jeho comebacku v tomto článku. Stejnou platnost, tedy do konce sezony 2022/2023 mají nově smlouvy Patrika Suchánka a Jana Natova. 

Se všemi dalšími hráči má klub uzavřené dvou až tříleté smlouvy. 

“Superligový kádr stavíme v širším horizontu a jsem rád, že i díky zmíněnému prodloužení smluv budeme moci společně pokračovat delší dobu. Máme rozdělanou práci, za sezonou 2019/2020 se dveře nezabouchly, protože play-off se nedohrálo. Zároveň chceme dál pokračovat v postupném zapojení talentů z našich mládežnických družstev,” řekl generální manažer mladoboleslavského klubu Tomáš Pacák.