vs
Tatran
David Rytych, kluk ze švýcarské pošty
7. prosinec 2019

David Rytych se vrátil do Mladé Boleslavi. Ne, neunikla vám žádná informace o přestupu. Exboleslavský brankář si jen odskočil ze Švýcarska a při minulém domácím utkání navštívil své bývalé parťáky, s nimiž vyhrál titul.
Celý článek ›
Zápas proti Brnu i s Mikulášem, čertem a andělem
5. prosinec 2019

Páteční zápas Superligy florbalu mezi Technology Florbal Mladá Boleslav a FBŠ Hummel Hattrick Brno bude mít speciální hosty. Do Městské sportovní haly dorazí i Mikuláš, čert a anděl, kteří o přestávkách vyhlásí výsledky Mikulášského turnaje. Ten začíná už v 15.00 hodin, superligový duel startuje v 19.00 hodin.
Mikulášský turnaj 2019: tady je složení týmů

Deset týmů pojmenovaných podle světových sportovních hvězd a v nich hráči z celé mládeže Technology Florbal Mladá Boleslav. Podívejte se na složení týmů pro Mikulášský turnaj 2019, který proběhne v pátek 6. prosince před superligovým utkáním v Městské sportovní hale.
Sparta - Boleslav 4:5, vydřená výhra, zářil Curney
30. listopad 2019

Těžším způsobem asi Mladá Boleslav ještě v této sezoně tři body neurvala. Tým Technology ve 14. kole Superligy florbalu vydřel výhru 5:4 na hřišti ACEMA Sparta Praha. Hattrick nastřílel Jiří Curney, přihrál i na vítězný gól Jana Natova v 57. minutě.
Mikulášský turnaj už v pátek při Superlize florbalu
29. listopad 2019

Páteční Superliga florbalu v Mladé Boleslavi bude mít speciální hosty. Souboji Technology Florbal Mladá Boleslav - FbŠ Hummel Hattrick Brno totiž bude v Městské sportovní hale předcházet Mikulášský turnaj pro týmy složené z mládežnických kategorií klubu a Mikuláš s čertem a andělem v průběhu superligového utkání vyhlásí výsledky a ocení děti.