Boleslav se rozloučí s rokem 2019 proti Liberci
26. prosinec 2019

Boleslav se rozloučí s rokem 2019 proti Liberci

Superliga florbalu přes Vánoce pauzíruje, jedinou výjimkou je televizní dohrávka 19. kola mezi Technology Florbal Mladá Boleslav a FBC Liberec. Poslední zápas roku 2019 se hraje v Městské sportovní hale v neděli 29. prosince od 13.30 hodin.

Boleslavský florbalový tým měl náročný předvánoční program, do akce šel čtyřikrát během devíti dnů, ale zvládl všechny výzvy včetně postupu do finále Poháru Českého florbalu. Teď zbývá udělat vítěznou tečku za kalendářním rokem 2019. 

Dva dny před Silvestrem Boleslav nastoupí proti Liberci, tedy týmu s osmi hráči s boleslavskou minulostí (Jan Baudisch, Vojtěch Hejduk, Vojtěch Hrůza, Petr Kološ, Jakub Kopecký, Daniel Kroupa, Jakub Kárník, Patrik Rozkovec). 

Liberec je desátý a ve vyrovnané spodní polovině tabulky musí koukat nad sebe i pod sebe. K osmičce mu chybí bod, ale nedaleko to má i k předposlednímu místu. Říjnový vzájemný zápas v Liberci vyhrála Boleslav přesvědčivě 10:1.

“I ve vánočním období jsme se na zápas samozřejmě připravovali a věřím, že uděláme vítěznou tečku za rokem 2019,” říká boleslavský trenér Petr Novotný. 

Dohrávku 19. kola Technology Florbal Mladá Boleslav - FBC Liberec v neděli 29. prosince vysílá ČT sport. Utkání začíná v Městské sportovní hale v 13.30 hodin. Předprodej vstupenek probíhá on-line tady.