Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 36 článků
Otevřené termíny až do května
25. března 2024

Otevřené termíny až do května

Jednodenní skills tréninky Bolka Academy mají otevřené termíny až do května. Vybírat můžete ze čtvrtečních ranních termínů (75minutový blok) i několika víkendových bloků (3 hodiny). Novinkou jsou i termíny vedené koučem Petrem Novotným na téma dovedností 1 vs. 1. Skills tréninky jsou určené hráčům a hráčkám v poli ročníků 2002 - 2011 a jsou přístupné bez ohledu na klubovou příslušnost. Vybrat mohou jeden nebo i více bloků zároveň. Sraz účastníků je ve Skills Aréně Bolka (Zalužanská 1267). Kapacita každého bloku je omezená na šest hráčů/hráček. Jednotlivé bloky se uskuteční vždy při minimu dvou přihlášených.
Celý článek ›
SERIÁL VE HŘE: Třetí díl s Jakubem Bínou
5. března 2024

SERIÁL VE HŘE: Třetí díl s Jakubem Bínou

Jakub Bína se ocitá VE HŘE nejen jako útočník superligového týmu Bolky, ale i coby úspěšný mládežnický kouč. Ve třetím dílu našeho seriálu vás zveme na jeho skills trénink pro mladé florbalisty, kteří chtějí zdokonalovat své dovednosti.
Celý článek ›
Přihlášky otevřeny!
13. února 2024

Přihlášky otevřeny!

Přihlášky na Bolka Camp 2024 jsou otevřeny! Letos proběhne od 1. do 5. července. A na co se můžete těšit? Bolka Camp 2024 opět přinese sportovní zážitky, plno legrace, nové kamarády a garanci parádního pětidenního programu pro děti od 5 do 15 let. Letos nás čeká už 19. ročník, těšíme se na vás! Přihlášky jsou otevřeny do neděle 9. června.
Celý článek ›
V únoru proběhne seminář pro trenéry s Joonasem Naavou
24. ledna 2024

V únoru proběhne seminář pro trenéry s Joonasem Naavou

Jak vypadá příprava na superligový zápas od A do Z? Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav chystá pro trenéry první seminář v rámci série interního vzdělávání. Téma úvodního semináře zní Za oponou superligy: Klíč k perfektní přípravě. Seminář v angličtině povede Joonas Naava a probíhat bude přímo v rámci domácího superligového utkání proti FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v sobotu 10. února.
Celý článek ›
 Chlumský: Bolka má bavit a sdružovat lidi
11. ledna 2024

Chlumský: Bolka má bavit a sdružovat lidi

Už ho můžete vídat v mladoboleslavských sportovních halách. Na trénincích. Na zápasech. A nebude chybět ani na klubových akcích. Novým sportovním manažerem Bolky je od ledna Marek Chlumský, člověk s mnoha (nejen) florbalovými zkušenostmi. „Řada projektů, které bych rád realizoval, přesahuje hranice Česka i našeho sportu a Bolka už dlouho prokazuje, že s tím nebude mít problém,“ říká Chlumský ve svém prvním rozhovoru. Naposledy působil v kanadském fotbalovém klubu Vancouver Whitecaps FC hrajícím MLS.
Celý článek ›
Sportovním manažerem je od ledna Marek Chlumský
11. ledna 2024

Sportovním manažerem je od ledna Marek Chlumský

Sportovní úsek klubu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav od ledna posílil Marek Chlumský, a to na pozici sportovního manažera. S Bolkou již v roce 2022 spolupracoval jako metodik, poslední rok působil v kanadském fotbalovém klubu Vancouver Whitecaps. „Marek nastoupil do našeho klubu na jednu z klíčových řídících pozic. Očekáváme, že nám jeho angažování pomůže k dalšímu zkvalitnění práce s mládeží, rozvoji trenérské struktury a se všemi souvisejícími procesy včetně fungování našeho sekretariátu,“ řekl generální manažer Bolky Tomáš Pacák.
Celý článek ›
Prague Floorball Cup 2024: šest týmů Bolky ve hře
3. ledna 2024

Prague Floorball Cup 2024: šest týmů Bolky ve hře

Kalendářní rok 2024 začíná pro většinu mládežnických týmů Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav účastí na Prague Floorball Cupu 2024. Máme pro vás program zápasů boleslavských družstev, který budeme průběžně doplňovat o výsledky a aktualizovat.
Celý článek ›
Skills kempy nově i ve všedních dnech
1. listopadu 2023

Skills kempy nově i ve všedních dnech

Jednodenní kempy Bolka Academy mají své další pokračování na podzim a v zimě - a navíc s novinkami. Těmi jsou nově nabízené termíny ve čtvrtek ráno před školní výukou a v pátek odpoledne. Jedná se o kratší bloky o délce 75-90 minut. Skills kempy jsou opět určené hráčům a hráčkám v poli ročníků 2002 - 2011. Vybrat mohou jeden nebo i více bloků zároveň. Sraz účastníků je ve Skills Aréně Bolka (Zalužanská 1267). Kapacita každého bloku je omezená na šest hráčů/hráček. Jednotlivé bloky se uskuteční vždy při minimu dvou přihlášených. Skills kempy se zaměřují na killing mentality (různé typy střelby, mentalita střelce a vítěze). Lektorem je superligový útočník a mládežnický trenér Jakub Bína.
Celý článek ›